درباره ما

اجرا

این سایت ملزم به اجرای قوانین، آیین نامه ها و دستور العمل های مندرج در سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به آدرس http://www.enamad.ir/Laws.aspx می باشد.

کاربران موظف هستند با توجه به ایمیل و شماره موبایل معتبری که ضمن ثبت نام در سایت وارد نموده اند خبرنامه نامه های الکترونیکی و اطلاع رسانی ها از طریق پیامک را دریافت و از آخرین به روزرسانی های سایت و تغییرات در قوانین، مقررات و نحوه استفاده از سایت اطلاع حاصل نمایند.

iTGM Bot ضمن حفظ محرمانگی اسرار ثبت شده از طرف کاربران و عدم انتشار و در اختیار قرار دادن آن به دیگران برای هر نوع استفاده، موظف است محتوای ارسالی ربات ها به کاربران را کنترل نماید.

این سایت می تواند حداکثر تا 176 ساعت (معادل 2%) در سال را با اطلاع قبلی جهت به روزرسانی نرم افزار پانل مدیریت ربات ها اختصاص دهد و در این مدت ممکن است فعالیت ربات ها قطع شود.

تخلف

iTGM Bot ضمن رعایت موارد فوق الذکر، در صورت تخلف و عدم رعایت آنها توسط کاربران، به خصوص فصل چهارم قانون جرائم رایانه ای، ضمن بستن محیط کاربری برای عدم دسترسی به امکانات سایت، موظف است موارد را به پلیس فتا گزارش دهد.

این سایت موظف است در صورت اشکال فنی (به غیر از 2% مندرج در بخش اجرا) که منجر به عدم کارکرد ربات ها شود، به نحوی شایسته نسبت به جبران آن با کاربر اقدام نماید یا در نهایت با توجه به میزان خسارت وجه آن را پرداخت نماید.

تخلفات ناشی از قطعی اینترنت از شرکت ارائه دهنده هاست پیگیری خواهد شد ...

تاریخچه و اطلاعات کلی

برنامه نویسی ربات ساز تلگرام iTGM Bot از ابتدای تابستان 1395 به صورت یک کار انفرادی آغاز شد.
این ربات ساز در حال حاضر توسط محسن اسلامی فر با تکنولوژی دات نت و با زبان برنامه نویسی VB در حال پیشرفت می باشد.

دیدگاه و سیاست ها

اهداف و برنامه ها

امکان پرداخت آنلاین و آسان برای دارندگان ربات و کاربران ....
به روزبودن ربات با توجه به به روزرسانی های تلگرام

امکانات

تنظیمات مختلف کی بورد اختصاصی، تعریف پیام های مختلف در وضعیت های مختلف، تعریف و تنظیم دستورات مختلف ربات به همراه نمایش یا عدم نمایش آن در کیبورد و مرتب سازی دستورات و پاسخ ها، امکان ارسال متن و فایلهای مختلف از جمله عکس، سند، ویدئو، آهنگ و صدا در پاسخ به دستورات مختلف، امکان بارگذاری و هاستیگ فایلهای مورد نیاز برای ارسال به کاربران، ارسال پیام به کاربران از جمله امکانات فعلی است.

ارسال پیام به کاربران و یا کاربر خاص در ربات به همراه تنظیم زمان بندی می باشد و می توان از آن به عنوان یادآوری استفاده کرد.

برای دیدن امکانات کامل به بخش محصولات بروید

راه حل سازمانی

امکان برنامه نویسی اختصاصی برای شرکت ها و سازمان ها جهت اتصال نرم افزارهای اداری و تجاری به ربات تلگرام و سرعت بخشیدن خدمات به مشتریان یکی از راه حل های ما می باشد. این امکان می تواند برای پیگیری درخواست ها، نامه ها و .... با امنیت لازم و کافی اطلاعات سازمانی، مورد استفاده قرار گیرد. این برنامه نویسی با تکنولوژی دات نت و تحت وب یا ویندوز خواهد بود. در صورت نیاز به بخش تماس با ما بروید و درخواست خود را مطرح نمایید.
برای ارتباط با بخش مدیریت، از طریق کاربر تلگرام @itgmadmin در ارتباط باشید و یا به صفحه تماس با ما بروید.

سیستم پشتیبانی

بخش نظرسنجی، انتقادات و پیشنهادات ربات ساز، این امکان را فراهم می سازد تا طی ارتباطی موثر در جهت پشتیبانی مشتریان و ضمن ارتقاء سیستم ربات ساز تلگرام iTGMBOT، برای همه مشتریانی که به نوعی از این سیستم در جهت ارسال انتقادات و پیشنهادات سازنده استفاده می کنند، تسهیلات ویژه ای در نظر دارد.
این بخش متخص افرادی است که در سیستم ثبت نام نموده و پس از استفاده رایگان، ربات خود را با پرداخت هزینه تمدید نموده اند.

تلگرام چیست؟

تلگرام یک برنامه ارسال پیام با تمرکز بر سرعت و امنیت اطلاعات که بسیار سریع، ساده و رایگان است.
شما می توانید از تلگرام در هر دستگاهی به صورت همزمان استفاده کنید.
پیام های شما در همه دستگاه های تلفن، تبلت و یا کامپیوتر به شکل یکپارچه همگام سازی می شود.
با تلگرام می توانید پیام، عکس، ویدئو و هر نوع فایل از قبیل doc، zip، mp3 و ... را ارسال کنید و آنها را در گروه های 5000 نفره و یا کانال هایی بدون محدودیت عضویت، اطلاع رسانی نمایید.
شما در تلگرام افراد را از طریق نام کاربری خواهید شناخت و یا از لیست تماس خود برای ارتباط استفاده خواهید کرد. با این برنامه درست مثل ترکیب پیامک و ایمیل می توانید تمام نیازهای شخصی و کاری خود را برآورده سازید.

چگونه یک ربات بسازم؟

ساخت ربات بسیار ساده است ولی مطمنا حداقل هایی از دانش کامپیوتر را نیازمند است. اگر آن را در خود می بینید می توانید به فایل راهنما مراجعه نمایید.

چگونه با متوقف کردن ربات از دریافت پیام راحت شوم؟

متوقف و بلاک کردن ربات تلگرام اگر نمی خواهید پیامی از رباتی دریافت کنید، با خیال راحت آن را بلاک کنید، همانطور که یک کاربر تلگرام را مسدود می کنید. برنامه های تلگرام دکمه "stop bot" را در سمت راست پروفایل ربات دارند.
ممکن است بعضی از ربات ها این امکان را در دستورات خود فراهم نموده باشند.
تلگرام برای این منظور گزینه ای به منوی مربوط به ربات اضافه کرده است. با توجه به اینکه از تلگرام در چه سیستم عاملی استفاده می‌کنید، گزینه‌ای به نام stop و یا block در صفحه مشخصات هر ربات وجود دارد که با انتخاب آن، نه ربات بلکه خود تلگرام متوجه می‌شود که دیگر نباید به این ربات اجازه ارسال مطلب به شما داده شود.
پس از اینکه ربات مورد نظر شما با موفقیت متوقف شد و دیگر پیامی از طرف ربات برای شما ارسال نگردید، برای شروع مجدد و فعال شدن آن میتونید روی restart کلیک کنید تا دوباره ربات شروع بکار کند و پیام های آن برای شما ارسال شود.

آیا ربات ها امن هستند؟

بله .... ربات ها چیزی جدا از کاربران انسانی تلگرام که در گروه ها و یا کانال ها مشاهده می کنید، نیستند. آنها می توانند نام کاربری و عمومی و عکس پروفایل شما را ببیند. همچنین پیام هایی که برای آنها ارسال می کنند را می بینند. آنها هیچگاه شماره تلفن شما را نمی توانند ببینید مگر اینکه خود شما تصمیم داشته باشید آن را برای ربات ارسال کنید.
به طور طبیعی، هر ربات می تواند مثل یک فرد غریبه رفتار کند.

هیچگاه رمزهای عبور، کد تلگرام یا اطلاعات بانکی را به آنها ندهید، حتی اگر از شما درخواست کنند.
همچنین هنگام بازکردن فایلهایی که ربات برای شما می فرستد مراقب باشید، درست مثل زمانی که یک فرد فایلی را برای شما ارسال می کند، مسائل امنیتی را در نظر بگیرید؛ به عنوان مثال اگر رباتی فایلی با عنوان OpenMe.exe را فرستاد، مطمئنا شما نباید آن را باز کنید.

 


1400 - ربات ساز تلگرام iTGM Bot
    
جهت هر گونه ارتباط، طرح شکایت، انتقاد و یا پیشنهادی به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.